ikona - słuchawka +48 33 817 07 03

zmy573@akl.xyz ikona - koperta

logo - MEGHIL
 

o firmie

Firma MEGHIL zajmuje się produkcją małogabarytowych wyrobów metalowych wykonanych technologią obróbki skrawaniem.

Aktualnie firma posiada  45 automatów tokarskich i frezarskich łącznie z obrabiarkami CNC oraz kompletny park maszynowy do wykonywania operacji uzupełniających.

Oprócz obróbki detali na automatach tokarskich posiadamy możliwości techniczne gwintowania gwintów wewnętrznych i walcowania gwintów zewnętrznych detali w zakresie średnic od M 4 do M 16; toczenia, wiercenia detali na półautomatach tokarskich w zakresie średnic do 50 mm oraz długości ok. 150 mm.

Gatunki materiałów możliwych do obróbki to: stal automatowa, stal konstrukcyjna, stal nierdzewna, aluminium, miedź, mosiądz, brąz, tworzywa sztuczne.

Obecnie jesteśmy dostawcami części i akcesoriów samochodowych do firm branży motoryzacyjnej, jak również z branży AGD i elektronarzędzi. Naszymi odbiorcami są miedzy innymi takie firmy jak: 

Materiały do produkcji dostarczają nam kwalifikowani i renomowani dostawcy z polski i zagranicy, potwierdzeniem zgodności dostaw są atesty materiałowe zgodne z wymaganiami odpowiednich norm.

W roku 2018 spółka podjęła decyzję o wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością zgodnie normą ISO 9001:2015 oraz zgodnie ze standardem IATF 16949:2016. 

Prace wdrożeniowe rozpoczęły się w miesiącu sierpniu 2018r., certyfikację planujemy na III/kwartał 2019r. 

Dla przemysłu samochodowego do wdrożenia nowych detali realizujemy dokumentację APQP zgodną z wymaganiami w tym sektorze przemysłu.

Spółka Meghil poprzez swoje doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę gwarantuje dotrzymanie wszelkich wymogów i norm jakościowych.

MEGHIL

producent małogabarytowych wyrobów metalowych

ul. Żywiecka 69, 43-365 Wilkowice